Česko zpívá koledy a Koledování před Základní školou v Rohatci

13.11.2017 13:04

Zvu všechny děti, rodiče i ostatní spoluobčany ve středu 13.12.2017 k OBECNÍMU ÚŘADU, kde si od 18.00 hodin společně před VÁNOČNÍM STROMEM zazpíváme koledy. Zpívat se bude na různých místech ČR. Letes je to již sedmý ročník, ale u nás v Rohatci se sejdeme třetím rokem. Koledy, které již známe jsou: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma. O dvou dalších bude rozhodnuto hlasováním. Zpívání zakončíme vánoční písničkou Vánoce, Vánoce přicházejí. Máme tak možnost si společně zazpívat, ale i prožít příjemný adventní čas. Těším se na Vaši účast!!!!!!!!

 Ve čtvrtek 14.12.2017 pořádá ZŠ a MŠ v Rohatci, pod záštitou SRPŠ Rohatec koledování před ZŠ. Po programu, který si připraví žáci ZŠ, bude možnost zakoupení výrobků, které vytvořily naše děti pod vedením jejich třídních učitelů a vychovatelek školní družiny.  Pro děti bude jako vždy připraven teplý čaj a pro vás dospělé svařák. Opět bude možnost občerstvení, v podobě sladkostí, klobásy nebo párku v rohlíku. Přijďte se na chvíli zastavit a  naše děti podpořit.