Kniha návštěv

Datum: 19.02.2018

Vložil: Trávníková

Titulek: Nová předsedkyně

Vážení rodiče a všichni přátelé SRPŠ. Od 16. 1. 2018 je zvolena nová předsedkyně SRPŠ paní Světlana Holešínská. Číslo telefonu na spolek zatím zůstává stejné - naleznete na titulní straně webových stránek. Zůstává i čas, kdy můžete v případě potřeby předsedkyni volat. Předsedkyni přeji hodně tvůrčího elánu a dobrých nápadů v její práci. Trávníková

Datum: 10.08.2017

Vložil: Eva

Titulek: Letní tábor první turnus

Dobrý den děti jsem měla na táboře na prvním turnuse. Obě děti byly spokojené. Vykládali jak prožili plno zážitků. Když jsem je přišla vyzvednout tak nechtěli jít domů. Mockrát děkuji. Takových táborů více. Všem vedoucím , zdravotníkům i kuchařkám velký dík a obdiv.

Datum: 11.09.2017

Vložil: předseda

Titulek: Re: Letní tábor první turnus

Dobrý den pani Evo,
děkuji za hezký příspěvek, člověka vždy potěší, když se dětem naše akce líbí. Vedoucím i ostatním zúčastněným tábora to dá vždy hodně práce s přípravou a organizací a o to víc vždy těší ta pochvala.

Datum: 03.08.2015

Vložil: Eva

Titulek: 1 a 4 týden tábor

Děkuji za přímestský tábor. Děti byly spokojené a nadšené z programu, který jim organizátoři a instruktoři vymysleli.Ještě jednou velký dík všem instruktorům a veškerému personálu co se o děti staral. Děti jsou jako divá zvěř a ukočírovat takový zvěřinec tak to dá zabrat.

Datum: 07.08.2015

Vložil: předseda

Titulek: Re: 1 a 4 týden tábor

Dobrý den pani Evo, také děkuji za velmi výstižný příspěvek, tento rok to bylo opravdu náročné,ukočírovat některé děti dá spoustu námahy a práce, ale i to je pro naše vedoucí výzva.Jsem ráda, že vaše děti byly spokojené a o to nám všem jde.

Datum: 29.07.2015

Vložil: Andrea

Titulek: Příměstský tábor SRPŠ

Jsem ráda, že i v Rohatci je možné dát děti na příměstský tábor SRPŠ a spoléhnout se tím na to, že mám své dítě přes den zaopatřené. Proto patří velký dík všem členkám SRPŠ, které tento přísměstský tábor zorganizovaly a aktivně se účastní ve svém volném čase nebo si pro tento účel jsou ochotné si vzít i dovolenou, přestože mají svoji rodinu. Samozřejmě velký dík patří předsedkyni SRPŠ, která přestože má ne malou rodinu, věnuje spoustu času na to, aby spolek SRPŠ fungoval dobře a byl aktivní.

Datum: 02.08.2015

Vložil: předseda

Titulek: Re: Příměstský tábor SRPŠ

Pani Andreo, také děkuji za pochvalu, která vždy zahřeje na srdci. O to víc si cením toho, že vidíte nejenom samotný tábor, ale i spoustu té práce kolem.Bez podpory svých třídních důvěrníků by se to dělat nedalo. A velmi si na nich cením toho, že si na tábor berou i dovolenou. Jsou to zdravotnice, bez kterých se žádný tábor neobejde. Dělají to z lásky k dětem a určitě i ke mně a bez nároku na jakoukoliv odměnu a to se v dnešní době už nenosí. Moc za to všem děkuji a velké poděkování patří také pani Martině Sasínová, protože ta má na starosti finance a musí to velmi pečlivě všechno spočítat, aby nechybělo a ani nepřebývalo. A při 120 dětech je to fuška.

Datum: 27.07.2015

Vložil: maminka

Titulek: TÁBOR

Klobouk dolů a velký dík všem dámám za příměstský tábor v Rohatci. Ne každý je ochotný věnovat svůj čas a volno organizaci tak skvělé věci jako je Váš tábor. Vím, že to není je týden na táboře, ale celoroční práce. Proto ještě jednou DĚKUJI - myslím si, že ne jen za mně, ale za všechny rodiče, kterým jste pomohli aktivně vyplnit volný čas jejich dětem o prázdninách. Přeji krásný zbytek prázdnin a hodně elánu do nového školního roku.

Datum: 02.08.2015

Vložil: předseda

Titulek: Re: TÁBOR

Milá maminko, děkujeme za pochvalu, která vždycky potěší, protože i tentokrát byly výtky z řad rodičů, ale tak už to chodí, zavděčit se všem nelze. Pro nás je důležité, že jsou spokojené děti.

Datum: 29.04.2015

Vložil: předseda

Titulek: Pálení čarodějnic

Děkuji všem dětem i přátelům školy, kteří přišli podpořit naši akci, v pátek 24.4.2015. Byli jsme velmi mile překvapeni Vaší hojnou účastí. Velmi mě potěšilo, že tento rok byli přítomni i žáci druhého stupně ve škole a zvláště pak za kulturní vložku, kterou nám předvedl Lumírek Tříska a Kubík Levák. Chtěla bych říct, že tuto akci pořádáme vždy oslední pátek před 30.4., protože tento den slaví každý doma, při prodlouženém víkendu odjíždí spousta rodin na chaty, chalupy apd. Budeme takto pokračovat i v budoucnu.Děkuji všem maminkám a babičkám, které pro děti připravily velmi pěkný program, všem členkám a členům za pomoc při organizaci, vedení školy za zapůjčení zvukové techniky, dětem školní družiny i p.vychovatelkám za zhotovení krásné čarodějnice, SDH Rohatec za dohled nad akcí,kuchařinkám ŠJ za obsluhu, p.Škromachové Pavle a p.Hlaváčové Peťce za zapůjčení grilů a v neposlední řadě celé pracovní četě OÚ, kteří nám uklidili veškerý nepořádek na dětském hřišti, to co tam nadělají naše děti a nejen ony, za přípravu laviček, dříví a dovezení grilů. Ještě jednou všem moc děkuji.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek