Kniha návštěv

Datum: 10.10.2018

Vložil: Eva

Titulek: Spolek

Dobrý den pani Holešínská, děkuji za odpověď a vysvětlení. Myslím, že jste uklidnila i spoustu dalších rodičů, kteří mají stejné obavy, ale na stránky nenapíší.

Datum: 02.10.2018

Vložil: Eva

Titulek: Sdružení

Tak se nám ve schránce objevil volební leták SRPŠ (sdružení rodičů a přátel školy).A nevím, co si o tom mám myslet.V předešlé diskuzi pani předsedkyně odpovídala, že sdružení nemá nic společného se spolkem, ale na letáku všechny popsané akce po celé čtyři roky dělá sdružení. Někdo tady lže a to se mně nelíbí a doufám, že nejsem sama.Komu tedy platíme členský příspěvěk?

Datum: 04.10.2018

Vložil: Marie

Titulek: Re: Sdružení

Dobrý den, my jsme do schránky leták sdružení nedostali a jsem překvapená, co se děje. Příspěvky dáváme ve škole, doufejme, že spolku rodičů. A na všech akcích byly vždy přítomny předsedkyně spolku. Dříve pani Trávníková a teď pani Holešínská.
A mimo jiné, nevím jak se roznáší volební lístky do schránek, ale my jsme nedostali ani leták Hasičů a ČSSD. Škoda, mohli dostat nějaký hlas, asi mají dost voličů a ten náš nepotřebují.

Datum: 05.10.2018

Vložil: Světlana Holešínská

Titulek: Re: Sdružení

Dobrý den paní Evo, ubezpečuji Vás, že příspěvky opravdu platíte SPOLKU rodičů a přátel školy, z.s., který je vedený u Krajského soudu v Brně, narozdíl od sdružení. V případě nejasností se můžete informovat ve škole, zda ji podporuje SPOLEK či sdružení.

Datum: 25.09.2018

Vložil: Eva

Titulek: otec

Tak vidím, že se vám tu rozbíhá pěkná diskuze. Paní předsedkyně, nějakému otci vysvětlujete, že Sdružení rodičů a přátel školy není totéž, jako Spolek rodičů a přátel školy. No, já tomu věřím, že máte pravdu, ač SRPŠ jak SRPŠ! Také se i říká, že když dva dělají totéž není to totéž. Tak, já si počkám na volební program, abych mohla posoudit, zda to bude pravda.
Přeji hodně zdaru!

Datum: 20.09.2018

Vložil: Bohumila

Titulek: dotaz

Dobrý den pani Holešínská, v červenci jsem na vás měla dotaz ohledně střetu zájmů Mgr.Cmolové, jako zaměstnance školy v kontrolní komisy vašeho spolku. Děkuji za vaši odpověď. Takže v orgánech spolku není žádný zaměstnanec školy, ale na stránkách momentálně nemáte nikoho v týmu, stránka je prázdná. Děje se snad něco se spolkem? Děkuji za vysvětlení.

Datum: 07.09.2018

Vložil: otec

Titulek: volby

Pani předsedkyně, chtěl jsem se zeptat, proč nejste na kandidátce srpš, když spolek vedete, ale je tam 5 učitelů! Dost postavené na hlavu. Nemám nic proti učitelům, ale nevypadá to dobře, když na prvních dvou místech máte učitelky. To jste nemohla vybrat někoho z řad rodičů? V Rohatci jsou schopní rodiče a určitě by byli rádi na kandidátce, kdyby byli osloveni. Dělala jste vůbec nějakou propagaci a zjišťovala zájem z řad rodičů?

Datum: 14.09.2018

Vložil: Světlana Holešínská

Titulek: Re: volby

Dobrý den, ráda bych Vás upozornila, že Sdružení rodičů a přátel školy NENÍ totéž co Spolek rodičů a přátel školy Rohatec. Kandidátní listina uvedeného sdružení byla sestavena Mgr. Cmolovou, dotazy ohledně kandidátů či propagace tedy směřujte na ni.

Datum: 15.09.2018

Vložil: otec

Titulek: Re: Re: volby

Pani Holešinská, tak to promiňte, že jsem dotaz směřoval na Vás. Já jsem myslel, že to je kandidátka Vašeho spolku, protože zkratka SRPŠ je stejná, jak sdružení, tak i spolek.Děkuji za odpověď a vysvětlení.

Datum: 07.09.2018

Vložil: Věra

Titulek: burza

Dobrý den pani Holešínská, chtěla jsem se zeptat, zda budete pořádat dětskou podzimní burzu a kdy si můžu požádat o pořadové číslo.Děkuji

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek