Kniha návštěv

Datum: 26.07.2018

Vložil: Bohumila

Titulek: střet zájmů

Vážená pani Holešínská, po dlouhé době jsem si najela na Vaše stránky a zaráží mě jedna věc. V kontrolní komisi máte za člena pani Cmolovou, která je učitelka v mateřské škole. Jestli se nepletu, tak mateřská škola je spojena asi rok se základní školou a tudíž je pani učitelka zaměstnanec školy. Dochází tady jasně ke střetu zájmů. Navíc ani nechápu, jak může být někde ve vedení, když její dcera chodila do školy v Hodoníně. Troufám si i tvrdit, že nemůže být přítel školy, protože ve školce radila rodičům, aby děti nedávaly do školy v Rohatci. Poradila to i mně a dnes mě to mrzí, protože syn nemá v Rohatci žádné kamarády. Jinak stránky máte hezké, přehledné. Přeji Vám hodně úspěchů a skvělých akcí, které SRPŠ vždycky mělo.

Datum: 19.02.2018

Vložil: Trávníková

Titulek: Nová předsedkyně

Vážení rodiče a všichni přátelé SRPŠ. Od 16. 1. 2018 je zvolena nová předsedkyně SRPŠ paní Světlana Holešínská. Číslo telefonu na spolek zatím zůstává stejné - naleznete na titulní straně webových stránek. Zůstává i čas, kdy můžete v případě potřeby předsedkyni volat. Předsedkyni přeji hodně tvůrčího elánu a dobrých nápadů v její práci. Trávníková

Datum: 26.07.2018

Vložil: Majka

Titulek: pochvala

Dobrý den pani předsedkyně, chtěla bych vám poděkovat za první turnus letošního příměstského tábora. Zúčastnila se ho moje neteř a její nadšení nemělo konce. Ať už to byl vedoucí, pan Jakub nebo instruktorka Verunka a v neposlední řadě také zdravotnice Terezka. Malá na všechny dosud stále vzpomíná. Nadšená byla také výletem. V Galaxii byla poprvé a sestra jí musela slíbit, že si tam o prázdninách ještě zajedou. Ještě jednou moc děkujeme a malá se už těší na příští rok.

Datum: 10.08.2017

Vložil: Eva

Titulek: Letní tábor první turnus

Dobrý den děti jsem měla na táboře na prvním turnuse. Obě děti byly spokojené. Vykládali jak prožili plno zážitků. Když jsem je přišla vyzvednout tak nechtěli jít domů. Mockrát děkuji. Takových táborů více. Všem vedoucím , zdravotníkům i kuchařkám velký dík a obdiv.

Datum: 11.09.2017

Vložil: předseda

Titulek: Re: Letní tábor první turnus

Dobrý den pani Evo,
děkuji za hezký příspěvek, člověka vždy potěší, když se dětem naše akce líbí. Vedoucím i ostatním zúčastněným tábora to dá vždy hodně práce s přípravou a organizací a o to víc vždy těší ta pochvala.

Datum: 03.08.2015

Vložil: Eva

Titulek: 1 a 4 týden tábor

Děkuji za přímestský tábor. Děti byly spokojené a nadšené z programu, který jim organizátoři a instruktoři vymysleli.Ještě jednou velký dík všem instruktorům a veškerému personálu co se o děti staral. Děti jsou jako divá zvěř a ukočírovat takový zvěřinec tak to dá zabrat.

Datum: 07.08.2015

Vložil: předseda

Titulek: Re: 1 a 4 týden tábor

Dobrý den pani Evo, také děkuji za velmi výstižný příspěvek, tento rok to bylo opravdu náročné,ukočírovat některé děti dá spoustu námahy a práce, ale i to je pro naše vedoucí výzva.Jsem ráda, že vaše děti byly spokojené a o to nám všem jde.

Datum: 29.07.2015

Vložil: Andrea

Titulek: Příměstský tábor SRPŠ

Jsem ráda, že i v Rohatci je možné dát děti na příměstský tábor SRPŠ a spoléhnout se tím na to, že mám své dítě přes den zaopatřené. Proto patří velký dík všem členkám SRPŠ, které tento přísměstský tábor zorganizovaly a aktivně se účastní ve svém volném čase nebo si pro tento účel jsou ochotné si vzít i dovolenou, přestože mají svoji rodinu. Samozřejmě velký dík patří předsedkyni SRPŠ, která přestože má ne malou rodinu, věnuje spoustu času na to, aby spolek SRPŠ fungoval dobře a byl aktivní.

Datum: 02.08.2015

Vložil: předseda

Titulek: Re: Příměstský tábor SRPŠ

Pani Andreo, také děkuji za pochvalu, která vždy zahřeje na srdci. O to víc si cením toho, že vidíte nejenom samotný tábor, ale i spoustu té práce kolem.Bez podpory svých třídních důvěrníků by se to dělat nedalo. A velmi si na nich cením toho, že si na tábor berou i dovolenou. Jsou to zdravotnice, bez kterých se žádný tábor neobejde. Dělají to z lásky k dětem a určitě i ke mně a bez nároku na jakoukoliv odměnu a to se v dnešní době už nenosí. Moc za to všem děkuji a velké poděkování patří také pani Martině Sasínová, protože ta má na starosti finance a musí to velmi pečlivě všechno spočítat, aby nechybělo a ani nepřebývalo. A při 120 dětech je to fuška.

Datum: 27.07.2015

Vložil: maminka

Titulek: TÁBOR

Klobouk dolů a velký dík všem dámám za příměstský tábor v Rohatci. Ne každý je ochotný věnovat svůj čas a volno organizaci tak skvělé věci jako je Váš tábor. Vím, že to není je týden na táboře, ale celoroční práce. Proto ještě jednou DĚKUJI - myslím si, že ne jen za mně, ale za všechny rodiče, kterým jste pomohli aktivně vyplnit volný čas jejich dětem o prázdninách. Přeji krásný zbytek prázdnin a hodně elánu do nového školního roku.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek