Akce ve školním roce 2017/2018

 

Březen

Burza jarního a letního zboží pro děti bude ve dnech 12., 13. a 14.3.

 

Duben

Pálení čarodějnic proběhne 20.4. od 16.00 hodin na dětském hřišti u KD a děti se mohou těšit opět na spoustu her a zábavy.

 

Květen

Den matek se uskuteční v pátek 18.5. od 16.00 hodin v KD Rohatec

 

 

 

 

Akce ve školním roce 2018/2019

 
 

Září

Lampionový průvod se bude konat ve čtvrtek 25.10. 2018. Sejdeme se v 18.00 hodin u KD v Rohatci.
 
 

Listopad

 
Burza dětského oblečení a věcí pro děti. Termín bude upřesněn, sledujte na stránkách v sekci "novinky".

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

    

 

 

 

 

    

 

 

    

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    

 

 

 

 

 

Uvítáme vaši spolupráci, náměty i připomínky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše akce ve školním roce 2013/2014

 

Říjen:

Burza podzimního a zimního oblečení pro děti. Výtěžek ze zprostředkování prodeje činil 1.565 Kč. Tato částka jde pro děti ZŠ. Celkem bylo prodáno zboží v hodnotě 20.301 Kč. Děkujeme všem, kteří přišli zboží nabídnout k prodeji a i těm, kteří přišli a nakoupili. Bylo z čeho vybírat, jen nám stále chybí zboží i pro děti starší. Myslím tím věkovou kategorii 10 – 15 let. Jarní a letní burza se bude konat v březnu 2014. Těšíme se opět na vaši hojnou účast.
 
Lampionový průvod se konal 24.10. Počasí se nám vydařilo, hudební doprovod nám hrál do kroku a tak jsme si s našimi dětmi spříjemnili říjnový podvečer. Radost dětí nad svítícími lampiony nám byla dostatečnou odměnou. Děkujeme všem za účast a podporu.
 

Prosinec:

Mikulášská nadílka 5.12. ve škole.
5.12. naděloval dětem ve škole Mikuláš, kterého doprovázeli krásní andělé a strašidelný čert. Každý žáček dostal balíček. Doufáme, že všechny děti potěšil, ikdyž nějaké ty drobečky byly na chodbách ve škole a i před školou na silnici. A to i přes varování čerta, že balíčky si děti můžou rozbalit až doma.Příští rok to musí čert zařídit jinak.Takže už teď na tom pracuje.
 
Vánoční koledování 12.12. ve spolupráci se ZŠ. Srdečně zveme rodiče, prarodiče a všechny občany. Najďte si v předvánočním shonu chvilku času a oceňte snahu a píli Vašich i našich děti, které nám předvedou kousek svého umu. Určitě neodejdete s prázdnou a dětem uděláte velkou radost. Jako každoročně bude i svařáček, teplý čajíček a i něco k zakousnutí.
 

Leden:

Ples rodičů a přátel školy se bude konat 25.1.2014. Na plese zatančí naše děti polonezu a bude se na co dívat, protože se nám předvedou děti už od první třídy po sedmou třídu. Přijďte je podpořit!


5.1.2014
Vážení rodiče a přátelé školy, náš ples se blíží, tak vám chci podat bližší informace. Vstupenky bude prodávat p. Zemská v Trafice u kostela. Prodej bude zahájen v pátek 10.1.2014 a cena jedné vstupenky činí 130,-Kč. Přijďte naše děti podpořit účastí na plese. Přispět můžete také jen zakoupením vstupenky. Výtěžek plesu jde na odměny pro děti, při pořádaných akcích námi nebo školou. Děkujeme také za dárky do tomboly, které můžete nosit v týdnu před plesem od 20.1.2014 do sborovny ZŠ Rohatec. K tanci a poslechu bude hrát Malá dechová hudba Rubín a DJ Ptáček. Naše děti se těší na zatančení polonézy, kterou už mají celkem dobře nacvičenou. Teď už jen dolaďují drobnosti.Od září pilně nacvičujíi pod vedením zkušeného tanečníka Nikolase Nováka, kterému je ještě nápomocna slečna Zuzanka Chalupová, také bývalá tanečnice. Na plese vystoupí také nadějný dětský pár, který nám předvede ukázku latinsko - amerických a standartních tanců.
V pátek 24.1.2014 budou mít děti od 17.00 - 19.00 generálku polonezy. Zveme všechny příbuzné a přátele dětí, kteří se na ně chtějí  podívat. V sobotu na ples budou mít přístup pouze rodiče a to z organizačních důvodů. Na plese bude přítomen fotograf i kameraman a kdo bude chtít může si DVD i fotky objednat. Fotky budou také na našich stránkách. Děkujeme všem za pochopení.

PODĚKOVÁNÍ : Děkujeme pani Aničce Němcové a slečně Lucii Strnadové za načesání dětí na polonézu. Částku 1.920 Kč věnovaly zpět našim dětem, za což jim patří náš vřelý dík .Děti pojedou za odměnu do GALAXIE ZLÍN a z této částky budou mít uhrazeno občerstvení.
Ještě jednou moc děkujeme za hezký sponzorský dar i krásný kadeřnický výtvor. Předseda.


 

Únor:

 
 

Březen:

Bleší trh se bude konat 4.,5. a 6.3. v KD Rohatec. K prodeji můžete přinést všechny nepotřebné věci, které doma máte, např. knihy, porcelán, oblečení, obuv, obrazy, věci ze sklepů, skříní, prostě všechno co již nepotřebujete, ale je vám to líto vyhodit. Poplatek budete platit až z prodaného zboží. Formuláře na sepsání věcí, které  budete prodávat, si můžete vyzvednout ve školce, ve ŠD ve škole, v trafice u pani Zemské, v obchodě u Henčlů od 24.2. 2014 nebo si je můžete stáhnout z našich stránek a budou také přímo při prodeji na KD. Těšíme se na vaši hojnou účast.

13.3.2014
Děkujeme všem, kteří přišli podpořit náš první "Bleší trh". Výtěžek za prodané zboží byl 601,- Kč a bude opět použit na odměny pro děti naší školy. Vám rodičům a přátelům školy jsme takto umožnili prodej za 5.721,-Kč. Ještě jednou všem dík a těšíme se na Vás opět při podzimním "Bleším trhu".
 

Duben:

Jarní a letní burza dětských věcí a oblečení se uskuteční 1. a 2.4.2014 v KD Rohatec. Uvítáme i oblečení na školáky a to až do 15let. Přijďte své zboží nabídnout a zároveň si i nakoupit. Poplatek bude opět až z prodaného zboží. Jako vždy i tentokrát se těšíme na vás a vaše pěkné věci, které k prodeji přinášíte. Formuláře na sepsání věcí k prodeji si můžete opět vyzvednout ve školce, ŠD ve škole, v trafice u pani Zemské a v obchodě u Henčlů od 17.3.2014. Můžete si je také stáhnout z našich stránek nebo si je vyzvednete při prodeji na KD. Zboží si můžete  také doma nacenit a o pořadové číslo si požádat sms zprávou na mobil: 736 771 264

 

Pálení čarodějnic bude v letošním roce 30.4.2014, opět na dětském hřišti u KD. Uskuteční se i za nepřiznivého počasí a to v kulturním domě. Také letos nás svojí návštěvou poctí velký čaroděj Koráb, který si pro děti připraví zábavný program, s tancem, soutěží a pěknou hudbou. Špekáčky budou mít děti zdarma, pro dospělé bude připraveno pohoštění k zakoupení. Přijďte se všichni pobavit.
 

Květen:

Den matek 16.5.2014 v 16.00h,  KD Rohatec. Přijďte se podívat na módní přehlídku, kterou předvedou naše děti i maminky, vystoupí zde folklorní soubor Malá chasa, Nikolas Novák zatančí se svou partnerkou, uvidíte kreslení obrázků na tělo, budete mít možnost si vytvořit vlastní korálky, náramky, zhotovit si drobnosti pro radost nebo dárek pro maminku, které si odnesete domů spolu s dobrou náladou. Připraveny budou i  od našich členek různé pochoutky, které budou děti hodnotit a všichni si můžete pochutnat na míchaných nápojích, které nám bude připravovat speciální host. Přijďte si maminky, babičky, tety a všichni přátelé školy oslavit svátek matek. Těšíme se na Vás my i Vaše děti.

 

Červen:

Den otců 13.6.2014 na dětském hřišti u KD pořádáme se SDH Rohatec. Jsme rádi, že naši hasiči tuto akci pořádají spolu s námi. Doufáme, že program, který společně připravíme se bude líbit jak dětem, tak i tatínkům. Tátové, přijďte si společně pohrát a zařádit se svými potomky. Občerstvení bude zajištěno. Začátek v 16.00hodin.Těšíme se na Vás !
Fotky z této akce naleznete ve fotogalerii.
 

Červenec:

Denní tábor, plánujeme celé čtyři týdny, každý týden bude jinak zaměřen.

1.týden : 30.6. -   4.7.2014   To budete koukat
2.týden :   7.7. - 11.7.2014    Pojďte s námi za zvířátky
3.týden : 14.7. - 18.7.2014    Haló, tady indiáni
4.týden : 21.7. - 25.7.2014    Putování za loupežníkem Žilkou


                                
Po jarních prázdninách budou všem dětem ve škole rozdány lístečky s nabídkou a zároveň návratkou s podpisem rodičů, zda se vaše dítě některého týdne zúčastní. Začátkem dubna proběhne informativní schůzka, kde dostanete závazné přihlášky, které bude nutno odevzdat do 15.4.2014 ve škole nebo přímo třídnímu důvěrníkovi za vaši třídu.  Cena jednoho týdne bude 1.250 Kč, dítě se může přihlásit i na jednotlivé dny, cena pak bude 300 Kč. Pokud půjdou sourozenci, budou mít slevu a sleva bude také, pokud se dítě přihlásí na více týdnů. V ceně bude zahrnuta celodenní strava, pitný režim a materiály na různá tvoření. Základnu budeme mít ve škole, kde budou děti ráno přicházet a odpoledne si je budete opět ve škole vyzvedávat. Vedoucí každého týdne bude pedagogický pracovník, který k sobě bude mít instruktora a zdravotníka. Budeme začínat každý den v 8.00 hodin a končit v 16.00 hodin. Jeden den v týdnu bude pro děti připraven celodenní výlet. Tábora se můžou zúčastnit už i předškoláci. Děti, které nenavštěvují MŠ a ZŠ v Rohatci, budou platit za celý týden 1.400 Kč.  Veškeré informace vám ráda poskytnu telefonicky nebo emailem, obojí naleznete na našich stránkách .Předsedkyně spolku.

 Je konec července a s ním i první ročník našeho denního tábora .Myslím, že děti byly spokojené a to je pro nás nejlepší odměna. Doufám, že příští rok se nám opět podaří tábor zorganizovat.Chtěla bych tímto poděkovat hlavně panu řediteli Andrýskovi, který nám poskytl prostory pro uskutečnění tábora, protože jinak bysme tábor uskutečnit nemohli.Děkuji také všem vedoucím, zdravotníkům, instruktorům a praktikantům za zdárný chod tábora.V těchto rolích se vystřídali : Trávník Jakub, Trnovcová Anetka, Marková Nikolka, Strnadová Lenička, Škromachová Nikolka, Ožvoldová Kajka, Mgr.Fajkusová Blanka, Mgr.Okáníková Hana, Trnovcová Jana, Vlachová Lenka, Ožvoldová Miroslava, Sasínová Peťka, Antošová Miška, Trávník Mirek.
Roli zdravotníků pečlivě plnily: Trávníková Anna,Trnovcová Jana, Ožvoldová Natálka. Mgr.Třísková Kateřina a Mgr.Podéšťová Miroslava, si na tuto akci vyčerpaly týden své dovolené bez nároku na honorář. Všechny členky SRPŠ a i pani učitelky rovněž bez nároku na odměnu. Ještě jednou jim za to moc děkuji.
V neposlední řadě patří poděkování všem děvčatům školní jídelny a paní Irence Elšíkové za jejich vstřícnost a ochotu.

Fotky z tohoto tábora najdete v naší fotogalerii.